Piirdeaedade ehitus

Piirdeaedade ehitus

Piirdeaedade ehitus – raam Teie kodu krundile

Kodu rajades ja maja valmides on lõpuks aeg mõelda krunti ümbritsevale piirdeaiale. Samas on ka vabakujulisi aedu, mis sulanduvad ümbritsevasse loodusesse. Eestlaste ütlus:“ Minu kodu on mu kindlus“ eeldab, et oma kodu oleks korralikult piiratud. Kaunis piirdeaed kaitseb krunti juhusliku läbijalutaja, võõraste pilkude aga ka metsloomade eest.

Milline piirdeaed on Teile sobivaim?

Enne piirdeaia rajamist tuleks vaadata oma aeda eemalseisja pilguga. Arvestama peaks hoonete ehitusel kasutatud materjale (palkmaja, kivimaja või hoopis modernne elamu), asukohta (linnas või maal), samuti krundi suurust. Teie kodule võib sobida korralik saekare piirdeaed, kõrge plankaed, kerge võrkaed või hoopis maakivimüür.

Hõre piirdetara on levinud väikestel kruntidel. See ei toimi siiski tõhusa tõkkena, vaid laseb krundil suuremana paista. Vahel on piirdeaia järele hoopis teine vajadus: varjata mõnd inetut ehitist.

Piirdeaedade ehitus

Igal rajatisel on oma kasutusaeg ja eluiga. Korralikult rajatud piirdeaed peab vastu palju aastaid. Meie ettevõttel on kauaaegsed kogemused erinevate piirdeaedade rajamisel. Oskame soovitada Teie krundile parimat võimalikku lahendust.

Piirdeaed on Teie kodu visiitkaart!

Vaata ka tehtuid töid

Piirdeaedade ehitus
Piirdeaedade ehitus
Piirdeaedade ehitus
Piirdeaedade ehitus