Taimed

Taimed büroos

Taimed büroos – eelkõige on see kosutuseks meie hingele.

Taimedest büroos käegakatsutavat materiaalset kasu me ju ei saa. Seda tunnetame aga küll, et kenas töökeskkonnas on töö tegemine hoopis meeldivam ja produktiivsem. Meie eesmärgiks on aidata firmadel sisustada oma bürood kaunite toataimedega. Pakume selleks lahendusi mis sobivad interjööri ja samas arvestame olemasolevate tingimustega ning valime välja need taimed mis antud tingimustes kasvavad ja lähevad aastatega aina kaunimaks.

Bürooruumidesse on soovitav muretseda ühesugused lillepotid.

See mõjub interjööris korrektselt ja mõjule pääseb taime ilu mitte erineva värvuse ja stiiliga potiümbris. Väga palju oleme ka tähele pannud, et lillepotile ei pöörata tähelepanu ja inetu poti alla on pandud alustassid kohviserviisist. Büroos mõjub see kena sisekujunduse juures lohakalt ja rikub ka taime ilu.

Ärge tehke oma töökabinetist kodudest toodud nirude taimede hospidali!

See on küllaltki levinud tava, et kodus kiratsema hakanud taim töö juurde aknalauale nö. „kosuma“ tuuakse. Selline taimeke ei kaunista kontorit kohe kuidagi!

Kui on plaanis kontorisse taimi muretseda, siis soovitan kohe kindlasti spetsialisti poole pöörduda- lõppkokkuvõttes säästate nii oma aega kui närve. Kontorisse saate aga kiiresti sobiva ja kena taime !

Vaadake ka kindlasti galeriid tehtud töödest!

Terje Vainola
Mob. 5013199
Aiatööd OÜ